make your own website

Karol Czubkowski, radca prawny

Mobirise

Nazywam się Karol Czubkowski. Jestem radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem „kancelaryjnym” i „korporacyjnym”

Przez ponad 10 lat mojej kariery prawniczej, miałem okazję doradzać czołowym polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom z branży spożywczej, farmaceutycznej, reklamowej i IT. Reprezentowałem moich klientów również przed sądami - w tym przed Sądem Unii Europejskiej w Luksemburgu.

Moje teksty i komentarze możecie przeczytać w m.in. „Dzienniku Gazecie Prawnej”, „Pulsie Biznesu”, "Gazecie Wyborczej", czy w „WP Money”. 

Aktualnie w ramach własnej butikowej Kancelarii Prawnej pomagam Klientom w sprawach związanych z ochroną własności intelektualnej, nieuczciwą konkurencją i prawem autorskim. Przygotowuję również opinie prawne w ww. zakresie, a także wspieram Klientów w negocjacjach i zawieraniu kontraktów.

Reprezentuję również Klientów w sporach dotyczących tzw. "kredytów frankowych".

Kontakt

Telefon: +48 792 942 177
Email: karol@czubkowski.com

Administratorem Twoich danych osobowych jest Karol Czubkowski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Karol Czubkowski - Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Inflancka 5/5, 00-189 Warszawa. Przetwarzamy dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Karol Czubkowski - Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Inflancka 5/5, 00-189 Warszawa, NIP: 525-231-70-58