Logo

EN

O mnie

3 września, 2015

By kancelaria

With 0 comments

Nazywam się Karol Czubkowski. Jestem prawnikiem, radcą prawnym przy Okregowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie (WA-10519) oraz doktorantem na Wydziale Prawa i Admintracji Uniwersytetu Warszawskiego.

kc_stronaOd 2008 roku współpracuję z kancelariami adwokackimi, radcowskimi i z kancelariami rzeczników patentowych.

Doradzałem przedsiębiorcom z branży reklamowej, farmaceutycznej oraz informatycznej. Opiniowałem działania marketingowe i sprzedażowe. Brałem również udział w sporach dotyczących wdrożeń systemów informatycznych. Przygotowywałem i negocjowałem umowy z zakresu działań public relations, reklamy oraz szeroko rozumianego marketingu. Mam za sobą również doświadczenie pracy na stanowisku in-house lawyer w jednej z globalnych firm farmaceutycznych.

Specjalizuje się w prawie reklamy i mediów a także w ochronie własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem procesu rejestracji i ochrony znaków towarowych i wzorów przemysłowych.

 

Od 2015 r. w ramach własnej Kancelarii świadczę pomoc prawną dla przedsiębiorców w zakresie bieżącej obsługi, negocjowania umów oraz sporów sądowych i postępowań administracyjnych. Wspieram również osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej w sporach z bankami oraz w sprawach związanyh z odzyskiwaniem wywłaszczonych nieruchomości, w tym przez tzw. Dekret Bieruta. Pomagam najemcom i wynajmującym w negocjowaniu umów najmu oraz reprezentuję ich w sporach sądowych.

 

Jako członek samorządu radców prawnych jestem związany postanowieniami Kodeksu Etyki Radcy Prawnego.

 

Kliknij tutaj aby zapoznać się ze szczegółowym zakresem świadczonej pomocy prawnej.

Comments are closed.


Karol Czubkowski - Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Inflancka 5 lok. 5, 00-189 Warszawa, NIP: 525-231-70-58